Veľa ľudí vidí Shambala náramky len ako ďalší výstrelok módy, neuvedomujú si, že nosením týchto náramkov zdieľa ich hlbší význam, ktorý má svoju históriu dlhšiu, než by kto mohol tušiť. Shamballa je mýtické kráľovstvo, v ktoré veria Tibetskí Budhovia. Shamballa má byť symbolom mieru, osvietenie a dokonalosti. Niektoré mýty hovoria, že sa kráľovstvo Shamballa nachádza hlboko vnútri Ázie a je veľmi ťažké ho nájsť. Dnes je kultúrne zviazané meditáciou.

Každý náramok Shamballa je stopercentne jedinečný a originálny. Sú vyrobené ručne, majú niekoľko možných kombinácií farieb a dizajnov, každý náramok má svoj vlastný individuálny význam. Veľa ľudí nosí tieto náramky len ako módny doplnok, na druhej strane môžeme povedať, že veľká časť vníma ich význam alebo ich nosia z duchovných dôvodov.

Ako módny doplnok je náramok Shamballa jednoducho dokonalý. Disponuje jedinečnou atraktívnosťou, s českou stopou, v podobe českých zirkónov, ktorými sú kamienky pokryté a ľahkým nádychom Hip-Hop štýlu. Náramky sú vyrobené z nylonovej šnúrky, ktorá je špeciálne viazaná do špecifických uzlov. Jedným z nich je uzol, pomocou ktorého si môžete nastaviť vhodný rozmer náramku presne podľa vášho zápästia tak, aby sedel na ruke presne a pohodlne. Sú tkané, pletené a zviazané, vysadené korálky s krištáľmi (zirkónmi), korálky z hematitu alebo diamanty.

Korálky z hematitu je kapitola sama o sebe. V prírode sa jedná o magnetický minerál, ktorý by mal telo človeka, ktorý náramok Shamballa s hematitom nosí ochrániť pred negatívnou energiou. Hematitové kamienky a korálky sa môžu pýšiť mnohými liečebnými účinkami, napr. Zlepšujú krvný obeh alebo podporujú tvorbu červených krviniek. Podporujú ľudskú pozitívny myseľ a vyrovnanosť, rozhodnosť a sebavedomie človeka. Pôsobí na myseľ a posilňujú pamäť. Sú veľmi populárne pre meditačné cvičenia. Sú symbolom jednoty a spokojnosti.

shamballa náramek

Shamballa náramky vyzerajú úžasne k akémukoľvek oblečeniu, je jedno na akú akciu a alebo príležitosť si ich vezmete. Či už idete do spoločnosti, na oslavu s priateľmi alebo ako každodenný doplnok k oblečeniu. Vždy vás podrží a nesklamú. Jedinečnou výhodou je tiež to, že sú to náramky unisex, takže ich môžu nosiť ženy aj muži akéhokoľvek veku!

Medzi prvých predavačov náramkov Shamballa patrili bratia Kornerupové, ktorí si otvorili v roku 1994 v Paríži klenotníctvo. Vôbec netušili, akú spustí lavínu záujmu. Shambally sa stali celosvetovým hitom, načo si po dvoch rokoch otvorili ďalšie klenotníctva v New Yorku, v prestížnej štvrti Soho. Ich ohlas drží dodnes a veríme, že ešte dlhú dobu bude. 

Shamballa náramky majú väčší význam, ako si kdejaký ich nositeľ vôbec môže predstaviť. Mnoho ľudí dodnes verí v ich úžasnú silu a nosia ich z pádneho dôvodu životné potreby. Či už sa pre nákup rozhodnete z dôvodu duchovného alebo módneho, náramok určite uspokojí vaše potreby. Každý náramok má svojho jedinečného ducha, ktorého môžete nechať, aby s vami na vašej ruke zdieľal cestu životom. Každý s ním bude spokojný.

Náramky nosí aj veľa slávnych celebrít. Patří medzi nie napríklad Heidi Klum, Jay-Z, Lil Wayne, Kanye West, Beyonce, Rick Ross, TI, Demi Moore, Ashton Kutcher, Gwyneth Paltrow, Boris Becker, Mary-Kate Olsen, Michael jordan, Lamar Odom, Justin Bieber a mnoho ďalších zahraničných celebrít. Z českých je to napríklad Dj Wich či Patrik "Rytmus" Vrbovský.