Americká celebrita, televízna hviezda, herečka, modelka, návrhárka a podnikateľka.

Dátum narodenia: 21.10.1980 Los Angeles, Kalifornia, USA

Kim sa narodila v Los Angeles. Je dcérou Roberta Kardashiana a Kris Jenner. Jej otec Robert Kardashian je právnik a pochádza z tretej generácie arménskych Američanov, matka Kris Kardashian, rodená Houghton, má holandské a škótskej korene. Kim má dve sestry, Kourtney a Khloe a jedného brata Roberta. Má aj nevlastných súrodencov, Burtona Jennera, Brandona Jennera a televízne hviezdu z reality šou Brodyho Jennera, ďalej má aj nevlastnú sestru Casey Jenner a polovičné sestry Kendall Jenner a Kylie Jenner.

Kim v roku 1998 úspešne absolvovala súkromnú dievčenskú školu Marymount High School.

Kim Kardashian je odmalička najväčšou kamarátkou s Paris Hilton, ktorá ju uviedla do smotánky.

Prvé dotyky s popularitou v roku 2007 jej priniesla nahrávka sexu so známym R & B spevákom Ray J, keď uniklo jej preslávené domáce erotické video, ktoré natočila v roku 2003. Vivid Entertainment kúpilo práva za 1 milión dolárov a nahrávku pustilo ako film s názvom Kim Kardashian: superstar, 21. februára Kim podala na túto spoločnosť žalobu. V apríli 2007 sa dohodla so spoločnosťou Vivid na odškodnenie vo výške 5 miliónov dolárov.

Od októbra 2007 spolu so svojimi dvoma sestrami, mamou, bratom, polovičnými sestrami a nevlastným otcom, účinkovali v reality show "Keeping up with the Kardashians". natočilo sa až 69 epizód v šiestich sériách. Od tej doby sa Kim stala jednou z najsledovanejších celebrít.

Kim Kardashian vlastní snáď najznámejší zadok na svete. Stále sa špekuluje, či v ňom má silikón a alebo je to dielo prírody.

Prvú filmovú úlohu si strihla v televíznom seriáli "Beyond the Break", neskôr sa objavila v paródii "Disaster Movie" av sitcomu "How I Met Your Mother", v epizóde "Benefits".

So sestrami Khloey a Kourtney majú obchod s módou. Úspešná podnikateľka má tiež vlastnú značku topánok a šperkov. Vytvorila niekoľko kolekcií odevov. Jedna z nich sa volá K-Dash. Ich rad oblečenie "Kardashian Kollection" sa predáva aj cez obchody Sears a Dorothy Perkins. Spoločne vlastní aj kozmetickú značku "Kardashian Beauty".

KK kabelky

Kim sama vytvorila aj niekoľko parfémov, s ktorými vyhrala už niekoľko ocenení.

Kim je vzorom mnohých žien a dievčat vďaka svojim krivkám, nahrala preto svoje vlastné tréningové DVD menom "Fit In Your Jeans by Friday". Okrem iného sa venuje aktívne charite a podporuje práva homosexuálov ..
Kim v decembri 2007 pózovala pre časopis Playboy. V roku 2008 sa stala tvárou značky Bongo Jeans, Carl 's Jr, Sugar Factory a ďalších produktov. V roku 2008 si zahrala rolu Lisy vo filme Disaster Movie, objavila sa v epizóde "Benefits" seriálu Ako som spoznal vašu matku. V 3.radu seriálu 90210 sa so svojimi sestrami Khloe a Kourtney zahrali sami seba. Bola hostiteľkou WrestleMania XXIV a bola hostícím porotcom v súťaži America 's Next Top Model.
V decembri 2009 sa spoločne s Vanessou Minnillo objavila v CSI: New York. Bola jedna z účastníkov siedmej rady Dancing with the Stars, a so svojím tanečným partnerom Markom Ballas skončila na 11.místě.
V marci 2009 sa stala spoluzakladateľkou a hlavné módne stylistkou ShoeDazzle.

"KK" značka kabeliek

Okrem toho má svoju vlastnú značku kabeliek Kardashian Kollection. Ide o krásne zaujímavé a prepracované kúsky. Kim má cit pre štýl, vždy kráča s módou a najnovšími trendmi. KK kolekcia je veľmi ženská a každá kabelka má svoj originálny nápaditý dizajn. Cez klasické štýlové kabelky až po veľmi extravagantné a zaujímavé kúsky. KK kolekcia je doplnená aj o peňaženky, ktoré možno ľubovoľne kombinovať s KK kabelkami, alebo priamo sú ich súčasťou kabelky aj peňaženka v rovnakom prevedení. KK ponúka veľmi obľúbené a moderné veľké peňaženky, do ktorých skryjete pohodlne aj svoj mobil.
KK kabelky Kim Kardashian

V roku 2000 sa vydala za hudobného producenta Damona Thomasa, ich vzťah však skončil rozvodom. Následne začala randiť s R & B spevákom Ray J, potom s futbalovou hviezdou NFL Reggiem Bushom, americkým futbalistom Milesom Austinom a modelom Gabrielom Aubrym.

V októbri 2010 začala chodiť s basketbalistom Krisom Humphriesa. Vzali sa 20. 8. 2011 v Montecite v Kalifornii, manželstvo im však dlho nevydržalo. Po 72 dňoch požiadala Kim o rozvod kvôli neprekonateľným rozdielom.

V roku 2012 začala chodiť s raperom Kanye Westom, s ktorým sa zasnúbila a 15. júna 2013 sa im narodila dcéra North West. Kim s partnerom a dcérou sa objavili v aprílovom čísle magazínu Vogue, čo časť verejnosti veľmi kritizovala.

Kim v roku 2014 prišla aj so svojím manželom do Česka a navštívila Prahu.

V apríli 2015 v spolupráci s nakladateľstvom Rizzoli, vydala svoju prvú knihu s názvom Selfies, čím šokovala širokú verejnosť. Nikoho iného totiž zatiaľ z fenoménu selfies nič také nenapadlo vytvoriť. Kniha má cez 350 strán. Nachádza sa v nej všetky selfies Kim Kardashian. A ako na to prišla? Dala na Valentína súkromné ​​album svojich selfies vlastnému manželovi (ten je určite predtým mnohokrát videl). Ten vraj bol tak očarený, že vnikla myšlienka na celú knihu.