Sviatok zamilovaných sa blíži a s ním otázka, čím urobiť radosť svojej drahej polovičke. Zabudnite na klasické darčeky typu kvetina, bonboniéra či plyšák, ktoré väčšina žien už v dnešnej dobe neocení. Čo takto vybočiť z davu a darovať svojej láske niečo naozaj hodnotného? Máme pre vás pár tipov na darčeky, s ktorými si s Valentínom hravo poradíte a ešte urobíte obrovskú radosť!

1. Užijte si společně wellness

Čo môže byť lepšie ako radovánky vo wellness centre. Čím ďalej viac sú obľúbené víkendové balíčky pre zamilovaných, ktoré sa dajú dnes zaobstarať za výhodné ceny. Nechajte sa hýčkať masážami, vyskúšajte vírivku s fľašou sektu a užite si saunovanie a parné kúpele.

2. Pozvite ju na romantickú večeru

Všetci vieme, že láska prechádza žalúdkom. Či už sa rozhodnete rezervovať stôl v nejakej luxusnej reštaurácii alebo pripraviť valentínske menu sami, určite urobíte dojem. V prípade druhej z možností dbajte na vizáž pripravovaného jedla, slávnostne prestrite stôl, zapáľte sviečky, pustite obľúbenú hudbu a nechajte byt prevoňať príjemnou vôňou.

3. Darujte praktický dárček

Pravdou je, že každý si na romantiku nepotrpia. Ak je to prípad aj vašej milej, nezúfajte. Môžete kúpiť praktický Valentínsky darček, o ktorom viete, že vaši drahú polovičku poteší a zároveň využije. K takýmto darom patrí nový parfum, permanentka do wellness či fitka, nový telefón atď.

4. Zažite romantiku v kine

Ďalšou možnosťou, ako príjemne stráviť sviatok svätého Valentína, je romantický film v kine. Vyberte si správny čas (najlepšie večerné hodiny) a nezabudnite partnerovi zašepkať do uška svoje vyznanie lásky.

5. Očarte ju krásny šperkom

Áno, šperky miluje naozaj každá žena. Šperky sú stálym a hodnotným darom, ktorý dokáže vyjadriť vaše pocity za vás. Na sviatok svätého Valentína tak máte možnosť vyjadriť svoju lásku treba retiazkou s príveskom v tvare srdiečka, originálnymi náušničkami či prsteňom. U prstienkov si ale dávajte pozor, aby si vaša polovička nevykladal darček ako žiadosť o ruku. Ak teda nevenujete snubný prstienok, vyvarujte sa malým darčekovým krabičkám, ktoré by mohli vyvolať následné sklamanie. Snažte sa prispôsobiť vkusu vašej milej, či má rada elegantné a jemné prevedenie, alebo si potrpia na odvážnejších a výraznejších šperkoch. Potom už si môžete užívať pohľade na rozžiarené oči, keď si vaša láska prezrie svoj nový šperk.

Ak chcete naozaj zapôsobiť, môžete darčeky skombinovať a obdarovať svoju milú šperkom na záver romantické večere, rande v kine či odpočinku vo welness centre.