Neprehliadnuteľná a jedinečná, jednoducho šik vďaka pásku ...

Dámy, ktorá z vás by si nepriala mať útly osí pás!? Myslím si, že je to sen takmer každej z nás. S obdivom a tiež trochu so závisťou pokukujeme po okolo idúcich štíhlych ženách a hovoríme si: ,,Tak takto by som chcela vyzerať!"

No a čo trochu prírode a sebe pomôcť malým fígľom. Veď s takým veľkým výberom pásikov a opaskov, ktoré sú k dostaniu ako v obchodoch kamenných, ako aj v tých virtuálnych na e-shopoch, sa dá doslova čarovať.

Aj z takých najjednoduchších šiat sa dá pomocou efektného opasku vytvoriť,, prehliadkovej model ". Zdobný pásik dokáže oživiť každý outfit.

V kancelárii alebo v škole môžu naše šaty vyzerať obyčajne, prakticky, až nezaujímavo ale pri podvečernej návšteve kaviarne, kina alebo divadla, stačí len pridať zaujímavý doplnok v podobe opasku a hneď vyzeráme inak, elegantnejšie a zaujímavejšie. Zdôraznením pása sexy opaskom naše šaty, blúzky alebo overaly vzhľadovo povýši a naše sebavedomie tiež. Veď taký opasok zvýrazní našu ženskosť a upúta pozornosť aj mnohých mužov. A ktoré z nás by sa to nepáčilo byť obdivovaná!

Bolo by dobré si trošku pohrať s touto opaskománií a rozšíriť a oživiť náš šatník a tieto opasky nosiť pri najrôznejších príležitostiach. Vždy je vhodné aj možné si ich vziať na seba ako do zamestnania, na popoludňajšie návštevu priateľov i napríklad do kiná, divadlá, alebo rande. Zvlášť teraz, keď je opasok ako doplnok veľmi módny a žiadaný vo všetkých svojich prevedeniach! Mnoho známych celebrít, herečiek, speváčok, modeliek, tiež podľahlo opaskovému trendu a ako im to svedčí posúďte sami.

opasky, kovové zlaté

Každá dáma, žena i dievča by mala mať v zásobe hneď niekoľko vzorov pásikov či opaskov na tie najrôznejšie príležitosti. Poďme si teda predstaviť výber módnych opaskov.

A že ich výber je naozaj pestrý - kožené opasky aj rôzne imitácia kože, látkové - šité opasky, pohodlné opasky vzadu s gumovým lemom, alebo upletené z povrázkov aj retiazok. Veľkým trendom sú kovové metalické opasky v zlatej, striebornej farbe, úzke i široké, najrôznejších vzorov geometrických či kvetinových, ktoré sú do kovových metalických opaskov vybíjané, vyrezané či vygravírované. Alebo prísne minimalistické opasky, bez zdobenia ako napríklad zlatý alebo strieborný úzky metalický opasok, ktorý je vysoko elegantný a pozornosť priťahuje hlavne vďaka bezchybnému lesku. Tiež pásky prepletané alebo tepané, dierkované a tiež zdobené nitmi, štrasy aj bižutériou. Nájdeme pásky s romantickými kvetinovými motívmi, najrôznejšími mašľami aj mašličkami, alebo abstraktnými vzormi, atď.

opasky kožené

Výber pásikov a opaskov je naozaj veľký a záleží len na nás, či chceme byť za éterickú vílu a svoje rozviate šaty prizdobíme romantickým opaskom, alebo ideme do spoločnosti za elegantnú dámu, ktorej záleží na tom, aby si okolie všimlo, ako sme opäť štíhle a žiaduce vďaka zdobenému širokému pásku.

opasek zlatý

Určite aj ako družička idúca na svadobné veselie alebo iná zúčastnená dáma na takomto podujatie, vylepší svoj slávnostný odev vhodne zvoleným nežným, alebo elegantným pásikom.

opasky svadobné

Aj ženy a slečny s viac ženskými tvarmi sa opaskov nemusia vôbec obávať, pretože práve opasok vytvorí dojem postavy presýpacích hodín a presne tento tvar na ženách tak muži obdivujú!

opasky

Tiež ťažko povedať ktorá farebná kombinácia opaskov je pre túto sezónu žiadanejší. Snáď zlatá .... ale aj tá strieborná je krásna!

Tak smelo do toho! Teraz záleží len na našej odvahe a schopnosti správne doplniť náš outfit ako opaskom, tak prípadne doladiť aj v podobnom štýle kabelkou, náramkom či iným šperkom alebo bižutériu.

Veľa šťastia a hravosti pri hľadaní svojej image.