Hľadáte společenské kabelky? Vyberáte tu pravú plesovú kabelku na nadchádzajúci ples? Alebo idete na svadobnú oslavu jako pozvaná? Alebo Vás čaká zaujímavá společenská událost, zaslúžená dovolenka či stužková? Tak ste na správnom mieste. Na vyšperkujsa nájdete tie najzaujímavejšie kabelky i vysoko luxusné listové kabelky ale taktiež veľmi elegantné čierne, zlaté i strieborné večerné chlutch-e. Máme proste výber svadobných, plesových i párty kabeliek. Ochutnajte z našej širokej ponuky:

Kabelka kožená, listová, spoločenská alebo kabelky cez rameno, všetky tieto kabelky sú prirodzenou súčasťou nášho šatníka. Nedokážeme si už bez nich predstaviť všedné ani nevšedné dni. Kabelky my ženy milujeme. Je to praktická súčasť nás a zároveň módny trendy doplnok, ktorý skvele oživí každý náš outfit.

Ale jedna kabelka nám už nestačí! Všade okolo nás sa ponúka nepreberné množstvo druhov, veľkostí, farieb i materiálov senzačných kábel, tašiek, kabeliek, listových kabeliek, vrecúšok, tašiek, ruksakov ... A tak si každá z nás naozaj môže vybrala podľa svojich predstáv i finančných možností. Nechajte sa inšpirovať pestrou škálou tohto jedinečného a praktického dámskeho doplnku.

Do zamestnania je žiaduce mať business kabelku väčšieho rozmeru, do ktorej sa s istotou vojde všetko potrebné pre pracovný deň a dokonca podľa potreby aj malý nákup. Decentné a elegantné kabelke strednej veľkosti dajte zase prednosť pri najrôznejších pracovných rokovaniach a tiež pri návšteve priateľov, kiná, reštaurácie, atď ..

[Spoločenské kabelky]

Malé spoločenské kabelky, tak tie sú v poslednom období stále žiadanejšie. Tiež ich ponuka je stále bohatší a každá žena, ktorá rada chodí do spoločnosti by si mala dopriať aspoň jednu takúto spoločenskú kabelku. Je to investícia, ktoré by ste rozhodne nemala ľutovať. Ak chcete byť IN tak si kúpte tento naozaj slušivý dámsky doplnok.

zlatá kabelkaplesová kabelkaperlová kabelka psaníčkopsaníčko zlaté kabelky
čierna small bagčierna listová kabelkačierna kabelka do rukyAk sa chystáte na plesovú sezónu, stavte na luxusný lístoček, do ktorého sa zmestia všetky vaše nevyhnutnosti a ešte vás dokonale dozdobí. Trblietky takejto plesovej listovej kabelky odrážajú okolité svetlo a môžu vám tým dodať oslnivý lesk a šarm. Ktorá z vás by si nepriala byť aspoň na chvíľu kráľovnou večera! Roztomilá malá kabelka ako súčasť plesovej róby vám k tomu môže dopomôcť.

[Ples, Svadba, Stužková...]

A čo do divadla, na koncert, do tanečných, na recepcii, významnú večeru alebo na nevšednú schôdzku vo dvoch? Aj tam nájde jedinečné uplatnenie menšia spoločenská kabelka, ktorá vyzdvihne váš osobitý štýl a eleganciu. Nechajte sa rozmaznávať luxusom a doprajte si tento krásny doplnok aj ako nevesta, družička, alebo svadobný hosť. Aj pri takýchto výnimočných príležitostiach nájde skvelé uplatnenie lístoček alebo podobná menšia spoločenská kabelka.

Záleží len na vás akú farbu, materiál, veľkosť alebo strih si vyberiete v tento slávnostný deň D. Spoločenská kabelka, tak to nie je len malý lístoček. Môžete si vybrať aj objemnejšiu kabelku s viacerým úložným priestorom, s vnútornými výstuhami, alebo tiež oválneho či pytlíčkového tvaru, lesklé, matné.

stříbrná hand bagspolečenská kabelka s krystalyvykládaná kabelka flitrystříbrná kabelka zirkony


Použitý materiál tiež dodáva punc kvality výrobku a záleží len na vás, či si vyberiete značkový luxusný kožený kúsok alebo dáte prednosť saténu, či kabelke vysadené trblietkami najrôznejších farieb. Či vám bude vyhovovať skôr malinký lístoček do ruky, alebo trochu väčšia spoločenská kabelka s retiazkou alebo pásikom na rameno. Alebo taká, kde budete mať viac priestoru pre svoje dámske dôležitosti.

květinová společenská luxusní kabelkačervená společenská kabelka s květinovým motivemmodrá luxusní kabelka s květinovým vzorem ručně dělanáčerné společenské kabelky s květinovými motivy

Tiež farba pri výbere malej kabelky do spoločnosti zohráva veľkú úlohu. Medzi najobľúbenejšie farebné varianty stále patrí nadčasová čierna, biela, šedá, zlatá a strieborná. Spoločenská kabelka je naozaj skvelý a žiaduce doplnok pre všetky nadchádzajúce sviatočné a slávnostné dni.

Je toľko krásnych vecí okolo nás, ktorými si môžeme spríjemniť a obohatiť náš šatník, tak prečo by tým spríjemnením nemohlo byť trebárs nákup roztomilé spoločenské kabelky pre nadchádzajúcu spoločensú sezónu. Odmenou vám bude príjemný pocit na tele i duši, že ste si dopriala niečo výnimočné a že vám to pristane a cítite sa skvele.

kabelky společenské na ples