Tak ako každý rok, sa k nám pomaly ale iste blíži zase leto a s ním aj čas odhaľovania a vystavovanie našich tiel.

A páni, muži a chlapci sa budú môcť opäť radostne kochať pohľadom na sporo odetá tela dám, žien, slečien a dievčat! Toľko krásy všade okolo! Veď príroda a ľahko odeté ženy, poskytujú tak nádhernú panorámu, pri ktorej srdce i oko muža zajasá.

Zvlášť v takomto horúcom letnom období, tak to je ešte len pokoukáníčko! Muži totiž vie čo je sexi!

sexy styl žena

Ktorá z nás by si nepriala byť tiež objektom žeravých pohľadov okoloidúcich mužov! Je to predsa prirodzené a väčšinou aj príjemné. Muži sú lovci od prírody a žena je symbolom a tiež dôvodom ich stále neutíchajúcich dobyvateľských snáh. No, až na nejaké výnimky, ale tým sa dnes venovať nebudeme.

Táto teplá časť roka je väčšinou naplnená veľkou aktivitou vo všetkých smeroch. Prázdniny, dovolenky, predĺžené víkendy - to je skvelé obdobie na vyrážanie do prírody, na kúpalisko, na morské pláže, do miest a známych i neznámych miest po celej našej modrozelené planéte.

sexy žena

A tak zvlášť v tento letný čas dámy, máme veľa príležitostí svoje kakaovo opálená tela kreatívne vyzdobiť a vystaviť na obdiv našim mužským a mužným polovičkám a stať sa zase neodolateľnou. Veď každý sebavedomý muž je potešený, keď po jeho boku sa nachádza partnerka, ktorá ho reprezentuje nielen svojou krásou, vystupovaním ale aj outfitom.

Dnešná móda nám ponúka také množstvo módnych trendov, doplnkov a vychytávok, že si každé dievča alebo žena môže vybrať štýl, ktorý jej najlepšie sedí.

Byť ženou romantickú, dievčenskú, športovú, elegantnú, prírodnú, rebelskú ... ..Ta ponuka čím muža môžeme zaujať a zároveň zostať sama sebou, je naozaj veľmi bohatá.

Skúste si teda zaexperimentovať a vyskúšať nový outfit, šperk, doplnok, ozdobu. Veď krásne letné dni a noci k tomu priamo nabádajú!

Tohtoročné leto bude priaznivo naklonené asymetrii vo všetkých podobách v našom šatníku - u sukní, šiat, blúzok, topov, plaviek, ozdôb do vlasov, ozdôb rúk, nôh, atď. V takejto asymetrickej nedokonalosti budete IN a dokonalá.

Tiež najrôznejšie dĺžky rukávov i nohavíc dostali zelenú. A nevyzerá to vôbec zle.

Pre veľa odvážne dievčatá a ženy je v súčasnosti trendy - spodná bielizeň hore. Konkrétne vrchná časť bielizne - podprsenky, tie sa tento rok nosia na tričkách. Áno a tiež čipkované bralety patria do tohto IN štýlu tohtoročného leta.

Módnym hitom tejto sezóny je tiež športové oblečenie nielen na šport. Skrátka v tričku, mikine, teplákoch či ultra krátkych šortkách môžete v súčasnosti vyraziť kamkoľvek, do školy, do práce, do mesta dokonca aj do spoločnosti.

Kvetinové vzory sú v súčasnosti tiež veľmi žiadané. Môžete byť utopená v záplave kvetov od hlavy až k päte. A to doslova, lebo kvetina prírodné alebo vytvorená z najrôznejších materiálov, to je naozaj čarovný ženský prvok, z ktorého budú muži paf. Farebné kvetinové tetovačky po celom tele sú tiež zmyselné a zároveň extravagantné.

Ďalší z mnohých obľúbených doplnkov, ktorým podčiarknete svoj sexepíl, sú náhrdelníky Choker, ktoré obopínajú krk.

Dozdobiť svoj outfit slnečnými okuliarmi ,,pilotkami,, klobúky, čelenkami, pásky, opasky, náramky - tak to je to, čo sa dnes nosí a čo musíte vo svojom šatníku mať! Tým svoju ženskosť ešte zvýrazníte.

Korálky rôznych tvarov a materiálov sa nosia nielen na rukách a na krku, dokonca aj na nohách pôsobí úžasne. Nech si k tejto ozdobe členkov, alebo obujete jednoduché žabky, či lodičky na vysokom podpätku, vždy budete jedinečná.

Body retiazky k plavkám, to je tiež skvelý letný doplnok, ktorým dokonale vyzdvihnete krásu svojej kože a tela.

Dalo by sa teda vyhlásiť, že trendy je skrátka všetko! A tak milé dievčatá a ženy, záleží len na vašej odvahe a súdnosti aby ste vyrazila nech k vode, na výlet, dovolenku, do spoločnosti, v takom outfite, v ktorom sa budete cítiť krásna ale aj slobodná.

A vy, páni, si užívajte ten zmyselný, farebný, rozviaty a romantický letný čas nášho odhaľovania tiel. Veď vy muži viete čo je SEXY!