Pandora je svetovo známá značka, ktorá bola založená v Dánsku v roku 1982, kedy si Per a Winnie Enevoldsen otvorili klenotníctva v Kodani. Ich šperky sa stávali čoraz viac populárnejšie a získali veľký záujem verejnosti. V tej dobe pár Enevoldsen presunul svoju pozornosť na veľkoobchod otvorením vlastného výrobného závodu v Thajsku - Pandora Production  - a najal návrhára Lone Frandsen aby im pomohol vytvoriť jedinečnú líniu šperkov. V roku 1996 bola najatá druhá návrhárka, zlatníca Lisabeth En Larsen, ktorá pracovala s Lone Frandsen, aby vytvorili Pandorin charakterickický rys a prispôsobil náramky. Hoci je firma najviac známa pre svoje prispôsobiteľné náramky s príveskami a korálkami Pandora, firma tiež poskytuje ďalšie doplnky ako sú prstene, náušnice, náhrdelníky atď. V dnešnej dobe existuje 10000 predajní Pandora po celom Svete. 

Náramky Pandora sú vyrábané ručne a len z prírodných materiálov, preto si u týchto šperkov môžete býť istí najvyššou kvalitou, jedinečným dizajnom a originálnymi materiálmi. Osobitná pozornosť je venovaná detailom, ktoré šperky rozžiaria - ako oči ich majiteľky. Pandora je vyrábaná pre každého a pre každú príležitosť. Vďaka tou sa stáva ideálnym darčekom pre všetky výnimočné ženy.

Znie to pre Vás všetko strašne pekne a rozhodli ste sa darovať nevšedný darček svojej mamičke, kamarátke, sestre alebo snáď babičke? Keď ale pozriete na oficiálne stránky pandora.net, čiastka, ktorú zahliadnete u akéhokoľvek šperku vás nemilo prekvapí a trošku odradí. A aj keď prstene vyzerajú pekne a náramky priamo skvele, nie ste ani tak ochotní dať za ne polovicu svojej výplaty alebo snáď kvôli jednému darčeku ochudobniť ďalších príbuzných o ich darčeky.

Ak sa Vám stala podobná vec, nevešajte hlavu. My z VysperkujSe.cz pre Vás máme riešenie! :-) Ono sa síce hovorí, že čím vyššia cena, tým vyššia kvalita, u nás to ale neplatí. Ponúkame Vám široký sortiment náhrdelníkov, náramkov, náušníc, prsteňov, príveskov a všetkého na čo si len spomeniete za prijateľnú cenu a v tej najlepšej kvalite. V našej ponuke nájdete strieborné ale aj pozlátené náramky, náramky Pandora štýlu, korálky z muránskeho skla, ale aj ozdoby do vlasov.

A nebojte, to že ste vďaka kúpe náramku v pandora štýle u nás ušetrili, sa darovaný nemusí vôbec dozvedieť. Za ušetrené peniaze mu môžete dopriať ešte o darček naviac a komu by neurobilo radosť dostať prekrásny náramok  a k tomu ešte ďalšiu drobnosť? :-) Vidieť rozdiel medzi našímí náramkami a originálnymi Pandora náramkami je vážne nemožné.

Tu máte dôkaz: 

Moja kamarátka vlastní Pandora náramok a ja náramok z dizajnovej rady SIRAPI. Keď sme ich ukazovali kamarátkam, obom nám ich chválili úplne rovnako, ten môj sa im dokonca páčil aj o trošku viac. žiadny rozdiel nepoznali. :-) V Septembri som bola s kamarátkami na poznávacom výlete v Londýne. No a moja kamarátka ako má vo zvyku si na každom zaujímavom mieste kúpiť ďalší Pandora prívesok, tak ani londýnsky prívesok nemohol chýbať. išli sme teda do najbližšieho Pandora obchodu a začali vyberať. Pri platení keď som brala do ruky jej balíček sa ma predavačka spýtala, či si náhodou tiež nechcem kúpiť nový prívesok na svoj krásny Pandora náramok. Pozrela som sa na svoju ruku na náramok v Pandora štýle z VysperkujSa.sk a s úsmevom poďakovala a odišla. 

Tak čo? Myslíte, že Vaša kamarátka alebo mamička spozná, že jej náramok nie je priamo z Pandory, ale že je od nás, keď ani predavačka, ktorá má originálne Pandora náramky nakúkané ako nikto iný nepozná rozdiel? :-) Byť Vami, tak už neváhám ani minútu a okamžite sa pozriem na našu širokú ponuku šperkov. Verím, že každý, aj ten najnáročnejší zákazník si vyberie. A garantujem Vám, že nech už náramok, náušnice alebo náhrdelník urobí vašej blízkej osobe obrovskú radosť. Šperk je totiž jeden z najkrajších darčekov vôbec. :-)

Máte nejakú podobnú skúsenosť alebo zážitok? Máte na túto tému názor, ktorý by ste nám, ale aj všetkým ostatným, chceli oznámiť? Nebojte sa nám napísať do komentárov. Váš názor nás zaujíma.