O nás

Všetky produkty, ktoré nájdete v našej ponuke najskôr starostlivo vyberáme. Každý jeden kus nám prejde rukami, o každom produkte vieme jeho pôvod, kto je za jeho výrobou, aká bola jeho cesta k nám. Hlavnou motiváciou pre nás je, aby kvalita a vkus našej ponuky zodpovedal Vaším predstavám a mohli sa na neho vždy spoľahnúť. Každý má niečo, čo robí s radosťou a vášňou. Naša vášeň je, naša práca, napĺňa nás vnútorné spokojnosťou a šťastím. Spojilo nás nadšenie pre krásne veci a pretože sme po nich veľa túžili, rozhodli sme sa robiť nimi radosť aj ľuďom okolo nás.

Vážime si našich zákazníkov a ku každému pristupujeme vysoko individuálne a precízne. Pre nás ste tými najdôležitejšími v pomyselnom reťazci. Vďaka Vám to celé môže fungovať a práve preto nás zaujímate Vy, Vaše želania, podnety aj Vaši blízki, ktorým u nás kupujete darčeky. Je pre nás dôležité, aby sa u nás naši zákazníci cítili dobre, a tešíme sa z každej opakované návštevy. To je to, na čom si zakladáme, aby ste sa k nám vždy radi vracali.

Móda nie je len o oblečení, ale najmä o módnych doplnkoch. Práve doplnky dotvárajú celkový obraz a odlišujú módne ikony od priemeru. Na stránkach Vyšperkujsa.sk Vám prinášame široký sortiment náhrdelníkov, náramkov, náušníc, prsteňov, príveskov a všetkého na čo si len spomeniete.

"vystúpte z radu''

Či už hľadáte niečo, v čom zažiarite na večierku alebo unikátny darček, obráťte sa na nás. Našim cieľom je ponúknuť najnovšie štýly a trendy vo svete bižutérie a šperkov.

"dostupný štýl''

Práve náš e-shop je odpoveďou pre mnohých zákazníkov, ktorí hľadajú jedinečné a štýlové módne doplnky, bez toho aby to zranilo ich peňaženku.

"pohodlné a rýchle''

V dnešnej uponáhľanej dobe je skoro nemožné chodiť z jedného obchodu do druhého a hľadať ten nejvhodnejší doplnok. Náš online shop je postavený na potrebách zákazníkov, vďaka čomu je nakupovanie veľmi jednoduché. Tovar si môžete dobre prezrieť, porovnať a už po pár kliknutí z pohodlia domova, mať šperk vybraný, objednaný a na ceste k vám.

"vycibrený vkus''

Bižutéria a šperky sú naším koníčkom, preto sa snažíme pristupovať k výberu sortimentu s láskou a starostlivosťou, protože vieme, že naši zákazníci majú unikátny a vycibrený vkus.


Prečo nakupovať u Nás:

  • Široký sortiment šperkov, doplnkov a módneho tovaru
  • Pravidelné akcie až do výšky 90%
  • Unikátny tovar ktorý inde nenájdete
  • Odmeny - Zľavy a Darčeky pre registrovaných zákazníkov
  • Garantujeme výmenu tovaru, alebo vrátenie peňazí
  • Poštovné nad 100 Eur ZADARMO!
  • Expresné doručenie pri tovare skladom
  • Bezpečný nákup
  • Informácie o Vašej zásielke e-mailom a sms
Viac tu