Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľom internetového obchodu VysperkujSa.ak je firma SIRAPY s.r.o., Rýmařovská 361, 199 00 Praha 9, IČ: 24303127, DIČ: CZ24303127. Naša spoločnosť nakladá s vašimi osobnými údajmi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 101/2000 Zb. V znení neskorších predpisov. Sme zaregistrovaní na Úrade pre ochranu osobných údajov pod číslom 00059264.

My vo VysperkujSa.sk chránime vaše súkromie. Aby sme vám mohli poskytnúť všetky služby, potrebujeme o vás vedieť základné informácie. Niektoré z nich majú povahu osobných údajov v zmysle Zákona č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov.

Vaše osobné údaje nezverejňujeme, neposkytujeme žiadnym iným subjektom, s výnimkou organizácií, s ktorými je spolupráca nevyhnutná pre správne vybavenie vašej objednávky. Sú to najmä pošta (adresa na dodanie), banky (v niektorých prípadoch poskytnutie vášeho mena), prípadne kuriérskou služby (adresa na dodanie). Tieto údaje sú však vždy poskytnuté jednorazovo pre vybavenie vašej konkrétnej objednávky. Databázu osobných údajov chránime pred ich poškodením, zničením, stratou a zneužitím.

Pred nakupovaním v obchode je možné sa zaregistrovať. Pri registrácii na nakupovanie je nutné poskytnúť nasledujúce informácie o vás:

 • meno a priezvisko, presná adresa (resp. adresa, ktorá má byť uvedená na faktúre)
 • e-mailová adresa (slúži na vašu identifikáciu v systéme a na komunikáciu s vami)
 • telefónne číslo (pre rýchlejší kontakt s vami, pre poštu, kuriera, ktorý zasielajú sms o balíku)
 • voliteľné ďalšie adresy (ak si prajete doručiť zásielku na inú adresu ako je fakturačná)
 • ak nakupujete ako firma / živnostník, naviac: obchodný názov, IČO a DIČ (pre vystavenie faktúry)

Tieto údaje sú uchovávané v chránenej databáze na našom serveri, aby ste ich nemuseli znova vyplňovať pri každej návšteve. Tieto údaje sú tiež nutné pre náš účtovný a fakturačný systém. Svoje údaje a ďalšie nastavenia môžete kedykoľvek zmeniť prostredníctvom e-mailu alebo po prihlásení do sekcie "Môj účet''. V prípade, že si prajete zrušiť svoju registráciu, požiadajte nás o to e-mailom. Vaše konto bude deaktivované.

Odoslaním objednávky kupujúci udeľuje predávajúcemu v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, súhlas so spracovaním svojich osobných údajov uvedených v objednávke za účelom vybavenia objednávky a dodania tovaru, a to na dobu nevyhnutnú na plnenie zmluvy predávajúcim. Poskytnutie osobných údajov kupujúcim je dobrovoľné. Kupujúci má právo svoj súhlas odvolať a to písomnou formou na adresu sídla predávajúceho a ďalej práva podľa zákona č. 101/2000 Zb. V znení neskorších predpisov tj. predovšetkým právo na informácie o stave spracovania svojich osobných údajov, právo na odpis osobných údajov, ktoré sú predmetom spracovania, právo na opravu nesprávnych alebo neaktuálnych osobných údajov v priebehu spracovania, právo na likvidáciu osobných údajov, ak bol splnený účel ich spracovania, právo na základe bezplatnej písomnej žiadosti namietať voči využívaniu svojich osobných údajov pre interné marketingové účely.


Prečo nakupovať u Nás:

 • Široký sortiment šperkov, doplnkov a módneho tovaru
 • Pravidelné akcie až do výšky 90%
 • Unikátny tovar ktorý inde nenájdete
 • Odmeny - Zľavy a Darčeky pre registrovaných zákazníkov
 • Garantujeme výmenu tovaru, alebo vrátenie peňazí
 • Poštovné nad 100 Eur ZADARMO!
 • Expresné doručenie pri tovare skladom
 • Bezpečný nákup
 • Informácie o Vašej zásielke e-mailom a sms
Viac tu