Prečo nakupovať u nás

Široký sortiment šperkov, doplnkov a módneho tovaru

Stále sa snažíme rozširovať náš sortiment o tovar, ktorý je vysoko módne a žiadané. Radi totiž ponúkame našim zákazníkom úplné módne novinky a vychytávky aktuálnej sezóny. V našom sortimente však nájdete tiež limitované kolekcie, pretože sme si vedomí, že nie len módne kúsky ale aj originalita, je to čo u nás hľadáte.

Veríme, že vás naša ponuka osloví, strávite príjemný čas pri hľadaní toho správneho kúsku a budete sa tešiť z vášho nákupu. Alebo napríklad len nasbierate inšpiráciu na našom Blogu, kde v predstihu zverejňujeme akým smerom sa bude uberať náš sortiment.  

Pravidelné akcie až do výšky 90%

ÁNO! Kto by predsa nemal rád akcie ?! Kde si môžete nakúpiť až so zľavou 90%! Presne preto organizujeme v rámci celého roka rôzne akcie, či jednorazové zľavy alebo denné zľavy alebo zľavy k Valentínovi, Vianociam či iným sviatkom alebo zľava k narodeninám. Ale pozor, nie len to! Tiež pravidelne inzerujeme na zľavových potráloch a agregátoroch, kde sa dajú naše krásne kúsky zaobstarať za neskutočné ceny! Za výpredajové ceny si tiež môžete nakupovať, keď vyprázdňuje sklady alebo sa proste len rozhodneme potešiť našich zákazníkov.

Naše bezkonkurenčné ponuky a tovar v zľave nájdete TU.

Unikátny tovar, ktorý inde nenájdete

My vieme, že ste jedinečná, máte svoj štýl a vycibrený vkus. Viete čo sa sa vám hodí a preto to hľadáte! My vo VysperkujSa.sk stotožňujeme váš názor, preto iba ponúkame. Nestojíme za vami ako v predajňi a nesnažíme sa vám nič vnútiť. Na našich stránkach môžete stráviť vyberaním, porovnávaním a premýšľaním toľko času, koľko budete potrebovať.

Práve pre zákazníčky s vycibreným vkusom, ponúkame unikátny tovar. A v čom je jeho jedinečnosť? Z niektorých druhov tovaru existuje len pár kúskov alebo len jeden kus v celej SR a ČR. Preto sa nemusíte báť, že by ste natrafili na niekoho s rovnakým kúskom.

Odmeny - " Zľavy '' a " Darčeky '' pre registrovaných zákazníkov

Náš odmeňovací systém, je úplne jednoduchý. Ako registrovaný zákazník zbierate body - pierka, za každý nákup. Tieto potom môžete použiť na

Ste registrovaný zákazník? Vyplnili ste dátum narodenia? Tak poznáme vaše narodeniny! Radi vás potešíme a zašleme kupón na zaujímavú zľavu, alebo kupón na konkrétny darček pre vás. Narodeniny máte predsa len raz do roka. :)

Garancia výmeny tovaru, alebo vrátenie peňazí

Sme spoľahlivý partner. Nedovolili by sme si porušovať práva našich zákazníkov, preto dbáme na dodržiavanie Občianskeho zákonníka ale aj etiky. Zo zákona má každý zákazník právo vrátiť nový tovar do 14 dní bez udania dôvodu. Garantujeme vám vrátenie peňazí v najkratšom termíne, najneskôr však do 14-tich dní od vrátenia tovaru.

Výmena tovaru je tiež možná do 14-tich dní od jeho doručenia k vám. Pri výmene musí ísť tiež o nenosený tovar, ktorý zašlete na svoje náklady na adresu nášho skladu. Dopravu vymeneného tovaru, od nás k vám, už samozrejme hradíme my.

Poštovné nad 2000,- KČ ZDARMA

Každý zákazník, ktorý urobí objednávku nad 2000,- Kč má automaticky poštovné ZDARMA. Poštovné je pre SK zákazníka ZDARMA v prípade, že sa suma objednávky pohybuje v prepočte kurzom nad 2000 Kč. Vieme, že položka "Poštovné'' nie je vôbec obľúbená. Tak ju neplaťte! Keď už sama nechcete nakúpiť za 2000,- Kč, tak povedzte svojej kamarádke, mamičke, známej a dohodnite sa s ňou, nech si aj ona niečo vyberie. Veď je predsa lepšie zaplatiť za tovar ako za samotné poštovné.

Doručenie u tovaru na sklade

Doručenie sa podľa našich skúseností pohybuje obvykle okolo 4 pracovných dní u tovaru,ktorý máme skladom. Pre doručenie využívame služby Zásieľkovne  a pri objednávkach vytvorených do 14-tej hodiny zvyčajne odosielame ešte ten istý deň. Toto platí u tovar skladom. To, že je tovar skladom zistíte v dobre viditeľnom zelenom rámčeku, vo výpise každého produktu. Doručovanie takéhoto balíka môžete teda očakávat okolo 4 pracovních dní. Toto platí v 90% percentách všetkých našich zásielok (naša skúsenosť). V zvyšných 10% sa môže stať, že sa doručenie oneskorí o 1 deň. Oneskorenie môže nastať aj v čase Vianoc, z našej skúsenosti je to 1-2 dni max.

Informácie o vašej zásielke e-mailom a sms

Náš e-shop je plne automatizovaný, a preto vždy viete, čo sa z vašou zásielkou deje a kde sa práve nachádza. Už po dokončení objednávky vám príde potvrdenie o nákupe do emailu. Tiež o každom ďalšom kroku ste informovaný emailom (platba prijatá, tovar odoslaný, alebo v prípade dobierky sa odošle faktúra do emailu). Ďalšie informácie vám zasiela samotný prepravca alebo kurýr. U Slovenskej pošty dostanete e-mail a sms o prevzatí zásielky Slovenskou poštou. V prípade neúspešného pokusu o doručenie je balík uložený na pošte a v schránke zanechané oznámenie o uložení balíku na poštu. Zároveň vám príde informácia do e-mailu a SMS o uložení balíku na poštu.


Prečo nakupovať u Nás:

  • Široký sortiment šperkov, doplnkov a módneho tovaru
  • Pravidelné akcie až do výšky 90%
  • Unikátny tovar ktorý inde nenájdete
  • Odmeny - Zľavy a Darčeky pre registrovaných zákazníkov
  • Garantujeme výmenu tovaru, alebo vrátenie peňazí
  • Poštovné nad 100 Eur ZADARMO!
  • Expresné doručenie pri tovare skladom
  • Bezpečný nákup
  • Informácie o Vašej zásielke e-mailom a sms
Viac tu